Suchedniowskie Świętojanki 2016

Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów oraz Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie zapraszają na „Świętojanki, które odbędą się w dniu 25 czerwca 2016 r. o godz. 17.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suchedniowie przy ul. Ogrodowej 11.

Na scenie pojawią się wykonawcy prezentujący różne gatunki muzyczne:  zespół „ROXANNE – Roxette Cover Band”, grający największe przeboje zespołu „Roxette”, grupa LOREIN – finalista VIII edycji programu Must Be The Music oraz zespół wokalny „CON AFFETTO”.

Będziemy promować także suchedniowskich artystów. Wystąpi Miejska Orkiestra Instrumentów Dętych i  rodzimi wokaliści, zatańczy Formacja Taneczna „AXIS”. Nie zabraknie też konkursów: na najładniejszy wianek i na strongman’a Świętojanek oraz poszukiwania „kwiatu paproci”. Tradycje sobótkowe przybliży widowisko „Noc Kupały”. Dodatkową atrakcję będą stanowiły pokazy związane z dawnym rzemiosłem i ginącymi zawodami. Swoje warsztaty zaprezentują: kowal, garncarz, tkaczka oraz miedziownik. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie, jak zwykle, fantastyczny pokaz sztucznych ogni, a zakończy ją dyskoteka.

Organizatorzy nie zapomnieli również o naszych najmłodszych pociechach, dla których szykujemy konkursy z nagrodami. Nie zabraknie dmuchańców, karuzeli i innych atrakcji.

Wstęp wolny

swietojanki2016

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Możesz również polubić…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial