Szczęśliwy finał poszukiwań 82 – latka

Skarżyscy policjanci poszukiwali od piątku zaginionego 82 – letniego mieszkańca gminy Bliżyn, który w czwartek wyszedł z domu i nie powrócił na noc. Wczoraj rano został on odnaleziony. Seniorowi nic już nie zagraża, trafił pod opiekę lekarzy.

W czwartek wieczorem funkcjonariusze ze skarżyskiej komendy zostali powiadomieni o zaginięciu 82 – letniego mężczyzny, który około południa wyszedł na spacer i nie powrócił do domu. Zostały wszczęte poszukiwania, w których udział wzięli policjanci, strażacy, leśnicy oraz mieszkańcy gminy Bliżyn. Do poszukiwań użyto także drona. Od piątku przeszukiwane były liczne kompleksy leśne, pola i nieużytki. Wczoraj rano mężczyznę przypadkowo zauważył strażak – ochotnik, który przekazał seniora policjantom. Z zaginionym mężczyzną był utrudniony kontakt, trafił pod opiekę medyków.

W związku z przypadkami zaginięć, przypominamy o zwracaniu szczególnej uwagi na osoby w podeszłym wieku z zanikami pamięci! Starajmy się nie dopuszczać, aby takie osoby samotnie wychodziły z domów lub mieszkań.

 

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial