Szczęśliwy finał poszukiwań 82 – latka

Skarżyscy policjanci poszukiwali od piątku zaginionego 82 – letniego mieszkańca gminy Bliżyn, który w czwartek wyszedł z domu i nie powrócił na noc. Wczoraj rano został on odnaleziony. Seniorowi nic już nie zagraża, trafił pod opiekę lekarzy.

W czwartek wieczorem funkcjonariusze ze skarżyskiej komendy zostali powiadomieni o zaginięciu 82 – letniego mężczyzny, który około południa wyszedł na spacer i nie powrócił do domu. Zostały wszczęte poszukiwania, w których udział wzięli policjanci, strażacy, leśnicy oraz mieszkańcy gminy Bliżyn. Do poszukiwań użyto także drona. Od piątku przeszukiwane były liczne kompleksy leśne, pola i nieużytki. Wczoraj rano mężczyznę przypadkowo zauważył strażak – ochotnik, który przekazał seniora policjantom. Z zaginionym mężczyzną był utrudniony kontakt, trafił pod opiekę medyków.

W związku z przypadkami zaginięć, przypominamy o zwracaniu szczególnej uwagi na osoby w podeszłym wieku z zanikami pamięci! Starajmy się nie dopuszczać, aby takie osoby samotnie wychodziły z domów lub mieszkań.

 

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial