18.6 C
Nowy Jork

Tajemniczy Inwestor w Skarżysku-Kamiennej

Published:

Szerszej informacji udzielił nam Prezydent, który odpowiadając na pytania stwierdził, że plan zakłada budowę dużego lunaparku.

– W świętokrzyskim takich miejsc nie ma, a bliskość dużych metropolii oraz dobry węzeł komunikacyjny daje większe zainteresowanie naszym regionem. Inwestycja przebiegała by wzdłuż drogi S7 miedzy Skarżyskiem a Szydłowcem. Inwestycja nie zostanie jednak zrealizowana , a inwestor z Arabii Saudyjskiej wycofa się, jeśli na następnej kwietniowej sesji Rady Miasta na wniosek Prezydenta. Radni nie wyrażą zgody się na kolejną zmianę planu zagospodarowania przestrzennego.

Arabowie poinformowali również, że inwestycja do Skarżyska-Kamiennej została przesunięta z powodu kłopotów z wykupem ziemi od ARiMR w okolicach Pacanowa, gdzie początkowo planowano budowę Lunaparku. Lunapark to sposób na doskonałą promocję oraz miejsca pracy dla około 300 osób.

Dlaczego właśnie Skarżysko ma być miejscem na waszą inwestycję? – rozmawiamy z pełnomocnikiem firmy Panem Arifem Maluf:

   Po kłopotach z wykupem ziemi w Pacanowie zaczepił nas młody mężczyzna z piękną kobietą czy nie jesteśmy zainteresowani inwestycją w mieście Skarżysko-Kamienna, okazało się że mężczyzna, który nas zaczepił jest Prezydentem Miasta, a towarzysząca mu kobieta jest dyrektorem czegoś od investment. Przepraszam nie pamiętam polski to trudny język. Po wizycie w magistrat i wizji terenów podjęliśmy decyzję o inwestycji właśnie tu. Jeśli tylko rada przegłosuje zmiany w planie zagospodarowania przest……., za trudne Muszę przyznać, że to tylko dlatego, że Pan Prezydent Konrad Tchibo nie o sorry nie ta kawa Krönig nas zaczepił i do siebie zaprosił.

Miejmy nadzieję, że inwestycja lunapark w Skarżysku uda się zrealizować.

🙂

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img