Teatr Scena Kalejdoskop w plenerowym spektaklu “Eunika w krainie cyrku” – 2 września Plac Staffa

Sobota 2 września Plac Staffa zamieni się w krainę czarów a wszystko za sprawą krakowskiego Teatru Scena Kalejdoskop.
Teatr zajmuje się realizacją widowisk, spektakli plenerowych, ulicznych oraz happeningów. Scena Kalejdoskop to teatr niezależny, dzięki temu działający bez żadnych ograniczeń. Nie skrępowana kreacja daje podwaliny do stworzenia oryginalnej przestrzeni artystycznej, a pasja aktorów i zaangażowanie w tworzeniu każdego projektu owocują widowiskiem na najwyższym poziomie.

“Eunika w krainie cyrku” to :
Porywające widowisko plenerowe z elementami cyrku, oparte na motywach powieści Lewisa Carrolla “Alicja w krainie czarów”. Tytułowa bohaterka zasypiając przenosi się do fantastycznego świata, gdzie poznaje wiele niezwykłych postaci. Eunika wędruje z widzem przez cyrkowe krainy swojej wyobraźni, napotyka na swojej drodze, nieziemskie zwierzęta i inne wręcz surrealistyczne istoty.
Oryginalny pomysł oraz dbałość o każdy szczegół zaowocowały powstaniem niezwykle ciekawego spektaklu, który w formie plenerowej nabiera nowych znaczeń.
“Eunika..” ma nie tylko zachwycać obrazem, dźwiękiem, plastyką ciała, grą aktorów czy efektami specjalnymi, ale przede wszystkim ma uczyć.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial