VIII Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego

24 września na Stadionie Miejskim  już po raz ósmy odbywał się Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego. Zawody odbywały się w kilku kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, juniorzy, osoby niepełnosprawne, kategoria open. Na starcie biegu stanęło ponad 300 zawodników.
WYNIKI:

Przedszkola (rocznik 2010 i młodsi) – 200 m.

Dziewczęta

1. Anna Bajon (SP5)
2. Martyna Ożarek (Przedszkole nr 10)
3. Ewa Łakomiec (Zespół Szkół Łączna, klasa “0”)

Chłopcy

1. Arkadiusz Noga (Przedszkole nr 9)
2. Mateusz Małek (Przedszkole nr 9)
3. Kacper Kowalik (Przedszkole nr 16)

SP klasy I, II (rocznik 2009 i 2008)
Dziewczęta 200 m

1. Kinga Jankowska (SP 9)
2. Lena Ostrowska (SP 1)
3. Wiktoria Rogalska (SP Prywatna)

Chłopcy 200 m.

1.Alan Sulima (SP 5)
2. Olaf Nowak (SP 1)
3. Miłosz Maciałczyk (SP 1)

SP klasy III, IV(rocznik 2007 i 2006)

Dziewczęta  400 m

1. Magdalena Borkowska ( LKB Rudnik)
2. Amelia Mazurkiewicz (SP 9)
3. Maria Skrzypowska (SP 5)

Chłopcy 400 m

1. Dariusz Sikora (LKB Rudnik)
2. Kacper Stopa (SP Majdów)
3. Konrad Ostrowski (SP 1)

SP klasy V, VI (rocznik 2005 i 2004)

Dziewczęta    400 m

1. Zuzanna Ziomek (SP 13)
2. Katarzyna Brzózka  (SP 13)
3. Pola Imielińska (LKB Rudnik)

Chłopcy 600 m

1. Igor Kasprowicz (SP 7)
2. Krystian Slifierz (LKB Rudnik)
3. Norbert Głuszek (SP 5)

Gimnazja, Klasy I i II (rocznik 2003 i 2002)

Dziewczęta  600 m

1. Amelia Suwara (Gimnazjum nr 1)
2. Monika Bonio (LKB Rudnik)0
3. Nadia Tuśnio (Gimnazjum nr 2)
4. Wiktoria Kwarciak (LKB Rudnik)

Chłopcy  800 m

1. Łukasz Łakomiec (Zespół Szkół Łączna )
2. Filip Paprot ( LKB Rudnik)
3. Jakub Ciemięga (LKB Rudnik)

Gimnazja Klasy III i I szkoły śr. (rocznik 2001 i 2000)

Dziewczęta    800 m

1. Paulina Kosmala (LKB Rudnik)
2. Paulina Stańczak (Gim. nr 1 Starachowice)
3. Anna Piętka (Gimnazjum nr 2)
4. Dominika Bartosiewicz (Gimnazjum nr 2)

Chłopcy 1.000 m

1. Bartosz Bernaciak (LKB Rudnik)
2. Jakub Augustyniak (STS Skarżysko)
3. Jakub Gos (LKB Rudnik)

Szkoły średnie kl. II-III  rocznik  1999 i 1998

Dziewczęta 1.000 m

1. Natalia Kwiecień (LKB Rudnik)
2. Maja Dyoniziak (LKB Rudnik)
3. Martyna Miernik (I LO im.J.Słowackiego)
4. Patrycja Kwiecień (LKB Rudnik)

Chłopcy  2.000 m

1. Sebastian Rogalski (STS Skarżysko)
2. Michał Karasiński (LKB Rudnik)
3. Michał Chrząszczyk (ZS nr 1 Kielce)

Bieg dla osób niepełnosprawnych

Dziewczęta  400 m

1. Izabela Jałowska (PŚDS)
2. Agnieszka Karyś (Warsztaty Terapii Zajęciowej “Tęcza)
3. Anna Mendak (Dom Samopomocy)

Chłopcy 400 m

1. Ryszard Kołodziej (Warsztaty Terapii Zajęciowej “Tęcza)
2. Stanisław Woźniak (PŚDS)
3. Ernest Jasik ((Warsztaty Terapii Zajęciowej “Tęcza)

OPEN

Kobiety 10 km

1. Antonina Miłek (Chemik Noxy Puławy)
2. Lidia Czarnecki (STS Skarżysko)
3. Zuzanna Fijałkowska (AZS AZS Kraków)

Mężczyźni 10 km

1. Aleksander Dragan (Kielce)
2. Rafał Czarnecki (STS Skarżysko)
3. Sylwester Lepiarz (Waśniów)

dsc_6787_1

dsc_6800_1

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial