Wakacyjne spotkania z przedszkolakami

W ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” policjantka skarżyskiej Policji spotkała się z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola – Planeta Dziecka w Skarżysku-Kamiennej. Dzisiejsze spotkanie było kolejną okazją do rozmowy z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa.

Dzisiaj policjantka z Wydziału Prewencji skarżyskiej komendy odwiedziła dzieci z Niepublicznego Przedszkola – Planeta Dziecka w Skarżysku-Kamiennej. W ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” przedszkolaki dowiedziały się jakich zasad przestrzegać, aby bezpiecznie odpoczywać nad wodą. Spotkanie wzbogaciły rozdane ulotki edukacyjne oraz kolorowanki. Policjantka zwróciła również uwagę na bezpieczeństwo  pieszych, omówiła zasady bezpiecznego przejścia przez jezdnię, przypomniała telefony alarmowe.  Dzieci chętnie i trafnie odpowiadały na zadawane zgadywanki.

Dzisiejsze spotkanie z przedszkolakami nie było jedynym w ostatnim czasie na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej. W lekcji bezpieczeństwa uczestniczyły również dzieci z Przedszkola Publicznego nr 6.

Spotkaniom towarzyszyła miła i wakacyjna atmosfera.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial