Wiosenny hat-trick.

W pierwszym wiosennym spotkaniu o mistrzostwo III ligi kobiet, zawodniczki z Orlicza Suchedniów postarały się o niespodziankę dla swoich niezawodnych kibiców. Wśród gości na trybunach było zgromadzonych wielu mieszkańców Skarżyska -Kamiennej, ponieważ jedną z zawodniczek Orlicza jest mieszkanka naszego miasta.

Niespodziewany remis

Piłkarki Orlicza Suchedniów zremisowały ze Stalą Kunów. Należy podkreślić, iż kunowianki są wiceliderem tabeli. W pierwszej połowie meczu, to właśnie one objęły prowadzenie. Druga połowa piłkarskiego spotkania należała od biało- niebieskich, a szczególnie do zdobywczyni Hat-tricka Federici Dall’ary. Wkrótce wynik meczu wynosił 3:3.

suchedniów_4 suchedniów_6 suchedniów_7 suchedniów_8

Skład Orlicza

Wśród grających orliczanek są zdobywczyni Hat-tricka w tym meczu Federica Dall’ara, Agnieszka Walkiewicz, Martyna Gibała, Anna Grudniewska, Kinga Staszewska, Agnieszka Nowak, Patrycja Siadaczko, Aneta Latkowska, Wioletta Staszewska, Aleksandra Serek, Magdalena Żołądek, Małgorzata Janta, Róża Tokarska, Aleksandra Czarnecka, a także Magdalena Materek.

suchedniów_1 suchedniów_2 suchedniów_3

Mecz należał do bardzo udanych, co zapewniło niebywałe widowisko dla oglądających go gości.