Wypadek śmiertelny w Skarżysku

Dzisiaj rano na terenie powiatu skarżyskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 82-letni mieszkaniec miasta.

Do wypadku doszło około godziny 6 na skrzyżowaniu ulicy Paryskiej z Drogą Krajową Nr 7 w Skarżysku- Kamiennej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni kierujący Oplem Astrą wyjeżdżając z ulicy Paryskiej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu ciężarowego marki Daf, który poruszał się krajową siódemką w kierunku Kielc. 82-latek wjechał wprost pod nadjeżdżającego Tira. Doszło do zderzenia bocznego pojazdów, w efekcie czego osobówka wpadła do przydrożnego rowu. Na pomoc uwięzionemu w pojeździe mężczyźnie ruszyli strażacy. Niestety mimo podjętej reanimacji kierowca zmarł.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem obecnego prokuratora. Funkcjonariusze prowadzili oględziny miejsca, zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków wypadku. Kierowca samochodem ciężarowym był trzeźwy. W wyniku zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń.

W związku ze zdarzeniem zwracamy się z prośbą do wszystkich kierujących o przestrzeganie przepisów i zwiększoną koncentrację na drodze. Częste opady deszczu szczególnie o tej porze roku powodują trudne warunki drogowe. Apelujemy o ostrożność. Chwila nieuwagi może kosztować życie.

Opr. DSz

Źródło: KPP Skarżysko- Kamienna

The following two tabs change content below.

Mariusz Bodo

Mariusz Bodo, absolwent studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Żona Aneta. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Kuba lat 15 i Maja lat 7. Obecnie Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Radny Rady Miasta Skarżyska kadencji 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Ostatnie wpisy Mariusz Bodo (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial