11.2 C
Nowy Jork

Wystawa prac Barbary Malinowskiej

Published:

Redakcja DDSK, w Polanicy

Nasza redakcja zwiedzając Kotlinę Kłodzką, miała okazję zobaczyć wystawę artystyczną Barbary Malinowskiej, która miała miejsce w Polanicy Zdrój. Barbara Malinowska to wrażliwa artystka, która swoją osobowość przedstawia w pięknych dziełach. Pisze ona poezję, maluje, rysuje, a także wykonuje biżuterię i projektuje stroje. Z wykształcenia jest dekoratorem wnętrz, zajmuje się ona zatem aranżacją wystaw i wernisaży.

Na wieczorku artystycznym

Często wystawa jej prac, połączona jest z wieczorami poetyckimi. Poetka pisze o miłości, czasem o bólu, każde słowo przesyca niezwykle delikatnym oddechem. Twórczość tę można podziwiać w tomikach takich jak: „Gdy anioł zastąpi drogę”, „Mój prywatny świat” oraz „Cud który trwa”. Jej wystawy obecne były w całej Polsce, w Wałbrzychu, Mieroszowie, Kłodzku, Boguszowie, Kamiennej Górze, Łomży, Wrocławiu, Nowej Rudzie, Strzegomiu, Świnoujściu, Dzierżoniowie, Jedlinie Zdroju, Bielawie.

Polanicka wystawa

Jej twórczość wciąż się zmienia. Maluje ona obrazy lub też pisze poezję dojrzałą, trafiającą do każdego człowieka. Potrafi ona znaleźć inną stronę nawet najczęściej poruszanych tematów. W jej artyzmie, zauważa się ogromne bogactwo różnorodnych ujęć aniołów, natury, zwykłych ludzi i zwierząt.

100_4427

100_4429

100_4432

Czytelnicy DDSK, mają gorące pozdrowienia od pani Basi, a my jako redakcja dziękujemy jej za zaproszenie na wystawę obrazów i prezentację wierszy.

Ewa Michałowska – Walkiewicz

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img