22.1 C
Nowy Jork

Zapisy do Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Published:

Już po raz dziewiąty startuje Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej organizowana przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej. Rozpoczęcie rozgrywek  w hali przy ul. Sienkiewicza 34 planowane  jest na dzień 27 listopada 2016 (niedziela).

Tak jak w zeszłych sezonach rozgrywki toczyć się będą w niedzielę. System rozgrywek i ewentualny podział na ligi zostanie ustalony w późniejszym terminie, a podany na zebraniu organizacyjnym tuż przed rozpoczęciem ligi. Planujemy rozgrywki I i II ligi oraz ligę Oldboyów.

Drużyny mogą zgłosić 12 zawodników. Istnieje możliwość wpisania na listę zgłoszeniową max.18 zawodników, którzy mogą występować w rozgrywkach. Jednak organizator w przypadku zajęcia przez drużynę miejsc 1-3 zapewnia nagrody rzeczowe tylko dla 12 zawodników.

Termin zgłoszeń upływa z dniem 21.11.2016r., opłata startowa wynosi 700 złotych, płatna w dwóch ratach, opłata w lidze Oldboyów – 550 złotych.

Równolegle z HALPN, podobnie jak w zeszłym planujemy zorganizować rozgrywki Oldboyów +35. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie się do dnia 21.11.2016r.

Organizator ligi Oldboyów  może zrezygnować z rozgrywek U-35 jeśli nie zgłosi się minimalna liczba drużyn.

Zgłoszenia przyjmowane będą codziennie w hali sportowej ul.Sienkiewicza 34 (pok.27), u menagera sportu (budynek lodowiska) lub elektronicznie  : kontakt@mcsir.skarzysko.pl

Regulamin rozgrywek i formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie mcsir.skarzysko.pl

Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora
Tadeusz Sikora

Related articles

Recent articles

spot_img