ZSTM (dawny TZN) prosi o finansowe wsparcie!

dawniej TZN

Do Dzień dobry Skarżysko! dotarło pismo z prośbą o wsparcie dla tej niezwykle zasłużonej dla Skarżyska instytucji. Poniżej publikujemy jego treść.

                   Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych prosijest kontynuatorem dwóch zasłużonych w historii Skarżyska – Kamiennej placówek oświatowych, tj. Technicznych Zakładów Naukowych oraz Technikum Kolejowego.  Obecnie rozpoczęto procedurę nadania Zespołowi Szkół Transportowo – Mechatronicznych imienia inż. Eugeniusz Kwiatkowskiego w piątą rocznicę istnienia ZSTM.

Inżynier Eugeniusz Kwiatkowski jest związany z naszym regionem, Centralnym Okręgiem Przemysłowym i Zakładami Metalowymi na potrzeby których powstała nasza szkoła, byłe Techniczne Zakłady Naukowe. Do dnia dzisiejszego mimo zmiany nazwy TZN, istnieje nadal ścisła współpraca szkoły z zakładami w dziedzinie kształcenia praktycznego i wsparcia finansowego uczniów w formie stypendiów fundowanych.

Uroczystość nadania imienia i sztandaru naszej szkole odbędzie się 10 października 2014 roku. W związku z tym zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o zrozumienie rangi i historycznej chwili tego wydarzenia, a także o przyczynienie się do tworzenia tradycji i historii Zespołu Szkół Transportowo – Mechatronicznych poprzez przekazanie środków finansowych na zakup tzw. gwoździ do sztandaru. Na pamiątkowych gwoździach zostanie umieszczona godność sponsorów .
Będziemy zaszczyceni, jeśli nasz apel spotka się z Państwa zrozumieniem, chęcią wsparcia oraz uczestniczenia w tak ważnej dla naszej szkoły chwili.

Wpłatę można przekazać na konto Rady Rodziców:
23 8520 0007 3002 2000 6817 0001 z dopiskiem „Sztandar”.
Zaproszenie na uroczystość nadania sztandaru szkole prześlemy później.

Z poważaniem
Społeczność szkolna ZSTM w Skarżysku-Kamiennej

źródło, foto: ZSTM

The following two tabs change content below.

Tadeusz Sikora

Tadeusz Sikora

Ostatnie wpisy Tadeusz Sikora (zobacz wszystkie)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial