Zwycięzcy konkursu „Skarżysko w obiektywie” wyłonieni

Kilkadziesiąt prac wpłynęło do II edycji konkursu fotograficznego „Skarżysko w obiektywie”, ogłoszonego przez Urząd Miasta. Komisja konkursowa wybrała zwycięskie i wyróżnione prace, a ich autorzy otrzymali nagrody w czasie uroczystego podsumowania konkursu. Konkurs skierowany był do wszystkich pasjonatów fotografii. Jego celem była promocja miasta, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, dlatego też – zgodnie z regulaminem – fotografie powinny odzwierciedlać piękno przyrody, zabytki, ciekawe miejsca i obiekty znajdujące się na Skarżyska. Swoje prace do konkursu zgłosiło 14 fotografów – łącznie wpłynęło kilkadziesiąt fotografii, które oceniała powołana komisja konkursowa.
 Decyzją komisji:
I miejsce za fotografię „Zegar przed dworcem PKP” zdobył Andrzej Janiszewski
II miejsce za fotografię „Bór – magiczne miejsce” zajął Grzegorz Łapaj
III miejsce za fotografię „Skarżysko wieczorową porą” przyznano Mirosławowi Dzięciołowskiemu
 Komisja postanowiła także przyznać dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Przemysław Moroń za fotografię „Pomost” oraz Krystian Dróżdż za fotografię „Latarnik”.
 Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, zaś wyróżnieni autorzy – nagrody rzeczowe. W uroczystym podsumowaniu konkursu uczestniczył Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta, który wręczając nagrody, serdecznie pogratulował autorom.

„Zegar przed dworcem PKP” | foto Andrzej Janiszewski

„Bór – magiczne miejsce” | foto Grzegorz Łapaj

„Skarżysko wieczorową porą” | foto Mirosław Dzięciołowski

„Pomost”  | foto Przemysław Moroń

“Latarnik” | foto Krystian Dróżdż

 

źródło:um.skarzysko.pl

Może Ci się również spodoba

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial